Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Jdi na obsah Jdi na menu

KONZULTACE s Lovcem příběhů - Mentoring Praha Letňany, sejdeme se v Cafe Pilates - kulturní dům Letňanka v pražských Letňanech

"Vyřešte své problémy ještě dnes: Objednejte si konzultace v Eshopu 

a zažijte radost z úspěchu."

 

  • Den s Honzou - na den / pro skupinu

za 29995,- Kč

  • Setkání s Honzou - na půl dne

za 9995,- Kč

  • Online konzultace na měsíc s Honzou - na čtvrt dne

za 2995,- Kč

  • Do roka a do dne s Honzou -  jednorázová konzultace na pár hodin

za 1995,- Kč

Situace

 

Představte si, že jste na křižovatce života a hledáte smysl své existence. Máte nějaké sny a cíle, ale nevíte, jak je dosáhnout. Cítíte se ztracení a nejistí svou cestou. Všichni kolem vás se zdají mít jasné plány a směry, ale vy cítíte, že vám něco chybí.

 

 

Problém

 

Jak se dostanete z tohoto stavu zmatku a nejistoty? Potřebujete někoho, kdo vás provede procesem sebepoznání, kdo vám pomůže zjistit, kdo jste a co ve vás je. Potřebujete někoho, kdo vám ukáže, jaké jsou vaše hodnoty a vášně, kdo vám pomůže zformulovat váš osobní příběh a poslání.

 

 

Implikace - "jestliže - pak"

 

Pokud nebudete cestovat touto cestou sebepoznání, můžete zůstat ztracení a nešťastní. Můžete pokračovat v životě, který není v souladu s vašimi pravými hodnotami a vášněmi. Ale pokud se rozhodnete jít touto cestou, můžete objevit nový smysl a naplnění. Můžete se stát silnějšími, sebevědomějšími a šťastnějšími.

 

 

Potřeba

 

Zde přicházím já, Lovec příběhů. Jsem zde, abych vás vedl touto cestou sebepoznání. Pomohu vám lépe pochopit své životní cíle, hodnoty a vášně. Ukážu vám, jaký je váš životní smysl. Umožním vám, abyste si uvědomili svůj pravý obraz, svou pravou podstatu. Dám vám křídla, abyste mohli létat. Dám vám klíč, abyste mohli otevřít dveře do světa svých snů a tužeb. Dám vám mapu, abyste mohli najít svou cestu. 

 

Jsem tady, abych vám pomohl najít svůj hlas, vyjádřit své myšlenky a pocity, vyprávět svůj příběh. Jsem tady, abych vám pomohl navázat vztahy s ostatními, kteří mají podobné zájmy nebo cesty. Jsem tady, abych vám pomohl žít svůj život naplno.

 

Jsem Lovec příběhů, a jsem zde pro vás.

 

Přihlášení

Portrét

Mail list


Archiv

Kalendář
<< listopad >>
<< 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30